2017-2018

MAANDAG

18u15/19u30

 

  

19u30/20u45

 

DINSDAG

18u00/19u15

 

 

19u30/20u45

 

 

 

WOENSDAG

16u45/18u00

 

17u00/18u15

 

18u15/19u30

 

  

 

19u30/20u45

 

 

DONDERDAG

18u00/19u15

 

19u30/20u45

 

 

VRIJDAG

17u30/18u30

 

 

18u30/19u30

 

 

 

 

19u30/20u30

 

PLOEGEN

 

U11 

U12

 

U13

 

 

 

U10

U15

 

U14

U16

U17

 

 

U9

 

U6-U7-U8

 

 

U10

U11

U12

 

 

U13

U14

 

 

U15

 

U16

U17

 

 

U6-U7

U8-U9

 

 

U10

U11

U12 

U16-U17 (stadion)

 

U14

U15 

 

WIE IS WIE bij KSV Sottegem?

*Bestuursleden: Baele Achiel, Cornil Leen, De Baere Didier, De Clercq Antoine, De Cubber Rene, De Potter Danny, Flamand Christophe, Munster Marcel, Van der Haegen Kris, Van Durme Rudy, Wattenberghe Mario

*TRAINERSSTAF

Algemeen Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding (TVJO):: KRIS VAN DER HAEGEN

Sportief coörd Bovenbouw  (U19, Beloften, Fanion B): Technisch cel fanionwerking

Sportief coörd Middenbouw  (U14, U15 , U16,  U17): De Cubber Rene

Sportief coörd Onderbouw (8x8, 5x5) en Looptechniektrainer: DE POTTER Danny

Adm coördinatie: BAELE Achiel

Scouting: MUNSTER Marcel; DE CUBBER Rene en PEDE Joren

 

JUNIORS

U19 Inter Prov MEERMAN Johan

SCHOLIEREN

U17 Inter Prov WEIKER Dany

U17/U16 Gewest E BALCAEN Steven

U16 Inter Prov DE CLERCQ Dario

KNAPEN

U15 Inter Prov VAN DER HAEGEN Stefan / DE COENE Pascal

U15 Gewest D GAETHOFS Danny

U14 Inter Prov  VAN WYNENDAELE Timothy

U15/U14 Gewest E

MINIEMEN

U13 Inter Prov SCHOUPPE Ruben / DE ROECK Johan

Gewest K 

U12 Inter Prov DE CLERCQ Antoine / T’JOEN Floris

Gewest F T’JOEN Wim

PRE-MINIEMEN

U11 Inter Prov DE ROUCK Julien

U11 Gewest E OPDECAM Davy

U10 Inter Prov HANSSENS Simon

U10 Gewest F  GAETHOFS Danny

DUIVELTJES

U9 Prov D VERBANCK Erick

U9 Prov I HOUCK Jorn

U9 Gewest F CANSSE Jelle

U9 Gewest Q DE SPIEGELEER Jonas

U8 Prov CWATTENBERGHE Mario

U8 Prov I MAES Gerdy

U8 Gewest G DE RIDDER Jonas

U7 Gewest H THOMAS Heidi

U7 Gewest O DE MAEGHT Pieter / WATTENBERGHE Whitney

U6 Gewest F DE PAEPE Sylvie / DE PAEPE Wendy / LEFÈVRE Rosemie

KEEPERS

Bovenbouw MAES Gerdy

Middenbouw OPDECAM Davy

Onderbouw CANSSE Jelle