Via de volgende link zijn de wedstrijden terug te vinden. Het stamnummer is 225.

http://www.belgianfootball.be/nl/kampioenschappen-uitslagen-rangschikkingen-en-kalenders-0

 

Volgende wedstrijden:  

 

 

6de Grute Esvee Etinge

Ontmoetingscentrum Velzeke  Provinciebaan

Zat 2 dec 2017 van 17h30 tot 21h00

Zon 3 dec 2017 van 11h30 tot 14h00

Keuze tussen Varkenshaasje en Vispannetje

Volwassenen 16 euro

Kinderen  8 euro aan de kassa

 

Dinsdag 28 november 2017

Thuis      18.00     U17 gew reeks H – Sp Moerbeke/G’Bergen 1 - 2

 

Vrijdag 1 december 2017 

Uit          20.00     KVK Svelta Melsele B - Vrouwen 2de Prov  (SYNTH)

              20.00     KFC Eendr Zele – Reserven

 

Zaterdag 2 december 2017

Thuis     09.30     U9d gew reeks P – VV Horebeke  (SYNTH)

             09.30     U12c gew reeks E – SC Eendr Aalst C  (SYNTH)

             11.00     U9a Prov reeks G – Kwik Eine  (SYNTH)

             11.00     U9b Prov reeks H – Kwik Eine  (SYNTH)

             11.00     U11b gew reeks D – SV Voorde  (SYNTH)

             12.30     Inter Prov U13a – KFC Sparta Petegem

             12.30     Inter Prov U13b - KFC Sparta Petegem

             13.00     U6 gew reeks B  - FC Bonanza A  (SYNTH)

             14.30     Inter Prov U16 – K Rac Waregem

             16.00     Vrouwen 2de Nat – U St-Ghisl.Tertre-Hautrage B Terrein 1 Jeugd Kloosterstraat 24a

Uit          09.30     VSV Gent A - U8d gew reeks H

              10.00     KSK Ronse A - U8a Prov reeks E

              10.00     KSK Ronse B - U8b Prov reeks F

              10.00     KVC Jong Lede C - U9c Gew reeks L

              10.00     KSC Wielsbeke - Inter Prov - U11

              10.30     FC Kerksken - U15b gew reeks D

              10.45     KVCSV Oostkamp - Inter Prov - U10  (SYNTH)

              11.00     FC Wetteren A - Inter Prov - U12a

              11.00     FC Wetteren B - Inter Prov - U12b

              11.15     VC Eendr Houtem A - U10c  gew reeks G  (SYNTH)

              12.00     SC Eendr Aalst B - U7a gew reeks C

              12.00     K Olsa Brakel - Inter Prov - U19  (SYNTH)

              12.30     KVC Jong Lede B - U10b gew reeks E

              13.00     KE Appelterre - U13c gew reeks E

              14.00     KVCSV Oostkamp - Inter Prov U15  (SYNTH)

              16.00     K Rac Waregem - Inter Prov - U17  (SYNTH)

              19.30     KSK Zingem A - Eerste Elftal Heren 3de Prov

 

Zondag 3 december 2017

Thuis     09.30     U15c gew reeks E - VC Nazareth Eke

             09.30     U17 gew reeks H – KE Appelterre

             10.00     U7b gew reeks O – FC Vurst Semmerzake  (SYNTH)

             10.00     U8c gew reeks C – K Olsa Brakel C  (SYNTH)

             10.00     U11c gew reeks N – SV Melsen  (SYNTH)

             18.00     Eerste Elftal Heren 1ste Prov –  KFC Eendr Zele

Uit         10.00     K Rac Waregem - Inter Prov - U14

 

Woensdag 6 december 2017

Uit          18.00     VK Nederhasselt – U13 gewest (vr)


ADRESSEN TERREINEN

SC Eendr Aalst  CMP: JEUGDCENTRUM ZANDBERG 4 ZANDBERG 9300 AALST 053/774404

KE Appelterre  CMP: MOLENVELD MOLENVELD 9400 APPELTERRE-EICHEM 054/33.10.44

VSV Gent  CMP: VSV.GENT 15 BOER JANSSENSSTRAAT 9050 GENTBRUGGE 09/231.11.01

VC Eendr Houtem CMP: WILFRIED LIEVENS 16 KLOOSTERSTR 9520 ST-LIEV-HOUTEM 053/62.59.99

FC Kerksken CMP: WILLY MICHIELS STADIUM 70A BERGSTRAAT 9451 KERKSKEN 053/83.84.76

KVC Jong Lede  CMP: SPORTCOMPLEX OMMEGANG OMMEGANGLAAN 9340 LEDE 053/80.65.44

KVK Svelta Melsele  CMP: HRS.HAASDONK 7 POERDAM 9120 HAASDONK 03/7755984

VK Nederhasselt  CMP: VK.NEDERHASSELT 166 NEDERHASSELTSTR 9400 NEDERHASSELT 054/32.82.73

K Olsa Brakel  CMP: STEPHAN VD BERGHE STADION PARKWEG 9660 BRAKEL 055/42.14.06

KVCSV Oostkamp  CMP: KSV OOSTKAMP ALBRECHT RODENBACHSTRAAT DOMEIN "DE VALKAART" 8020 OOSTKAMP 050/82.44.64

KSK Ronse CMP: O.CRUCKESTADION 241 LEUZESESTEENWEG 9600 RONSE 055/21.14.13

K Rac Waregem CMP: KRC WAREGEM(GR 4) 77 MIRAKELSTRAAT, MIRAKELSTADION 8790 WAREGEM 056/60.49.59

FC Wetteren  CMP: MARCEL DE KERPEL STADION 56A MASSEMSESTWG 9230 WETTEREN 09/3698573

KSC Wielsbeke CMPA:HERNIEUWENBURG WIELSBEK(GR 4) RIJKSWEG 314 "HERNIEUWENBURG" 8710 WIELSBEKE 056/67.32.55

KFC Eendr Zele CMP: TER ELST 41 ELSTSTRAAT 9240 ZELE 052/528670

KSK Zingem  CMP: WILLY RONSSE STADION 2A SPORTSTRAAT 9750 ZINGEM 09/384.62.95

 

CLUBKLEUREN BEZOEKENDE PLOEGEN

SC Eendr Aalst Wit/Zwart                                        KE Appelterre  Geel/Rood                     FC Bonanza  Blauw/Blauw

Kwik Eine  Wit/Rood                                               VV Horebeke  geel/Zwart                       SV Melsen  geel/Rood

Sp Moerbeke/G’Bergen  Blauw/Groen/Wit               VC Nazareth Eke  Blauw/Blauw             K Olsa Brakel  Geel/Zwart

U St-Ghisl.Tertre-Hautrage B  Blauw/Geel               KFC Sparta Petegem  Groen/Zwart       SV Voorde Groen/Wit

FC Vurste Semmerzake  Geel/Zwart                       K Rac Waregem  Geel/Rood                 KFC Eendr Zele  Rood/Zwart

KSK Zingem  Rood/Rood