Via de volgende link zijn de wedstrijden terug te vinden. Het stamnummer is 225.

http://www.belgianfootball.be/nl/kampioenschappen-uitslagen-rangschikkingen-en-kalenders-0

 

Volgende wedstrijden:  

 

Woensdag 18 oktober 2017 

Thuis  17.30   U12 Inter Prov – FC Lembeke Nat Beker  0 - 3

Uit       18.30   FC Wetteren – U15 Intr Prov Nat Beker  6 - 1

            19.00   St Denderleeuw- U13 gewest (vr)

 

 

Zaterdag 21 oktober 2017

Thuis  09.30   U8d gew reeks H – KVVE Massemen A (SYNTH)

            09.30   U9d gew reeks P – KSV G’Bergen (SYNTH)

            09.30   U12c gew reeks E – St Denderleeuw (SYNTH)

            11.00   U10c  gew reeks G – KVK Ninove B (SYNTH)

            12.30   Inter Prov - U10 – FC Wetteren (SYNTH)

            12.30   Inter Prov U13a – FC Wetteren

            12.30   Inter Prov U13b – FC Wetteren

            14.30   Inter Prov - U11 – K Rac Waregem (SYNTH)

            14.30   Inter Prov U17 – KVC Jong Lede

            16.00   Inter Prov  U19 – KFC Sparta Petegem (SYNTH)

            16.00   Vrouwen 2de Nat – Club Brugge KV

            20.00   Eerste Elftal Heren 1ste Pr – E/ Elene/Grotenberge  

Uit       09.30   Eendr Elene/Grotenberge - U11c gew reeks N

            10.00   K Olsa Brakel - U6 gew reeks B (SYNTH)

            10.30   VC Eendr Deftinge - U13c gew reeks E

            10.30   KFC Sparta Petegem - Inter Prov - U14

            11.00   SK Aaigem - U11b gew reeks D

            11.00   KE Appelterre - U15b gew reeks D

            12.00   KSKL Ternat - Inter Prov U15

            13.00   KFC Sparta Petegem- U8a Prov reeks E

            13.00   KFC Sparta Petegem- U8b Prov reeks F 

            13.00   SK Berlare  - U9a Prov reeks G

            13.00   SK Berlare  - U9b Prov reeks G

            13.30   FC Mere C - U7a gew reeks C

            14.00   Eendr Elene/Grotenberge - Reserven (SYNTH)

            15.00   Wiskr Idegem- U17 gew reeks H

            16.00   KRC Gent - Inter Prov U16 (SYNTH)

            19.30   KFAC Waarschoot - Vrouwen 2de Prov

 

Zondag 22 oktober 2017

Thuis  09.30   U15c gew reeks E – KSK Ronse

            10.00   U7b gew reeks O – SCV Melsen (SYNTH)

            10.00   U8c gew reeks C – KVC DT Borsbeke A (SYNTH)

            10.00   U9c Gew reeks L – KVV Windeke A (SYNTH)

            10.00   U10b gew reeks E – KVE Winnik A (SYNTH)

Uit       09.30   K Rac Waregem - Inter Prov - U12a (SYNTH)

            09.30   K Rac Waregem - Inter Prov - U12b (SYNTH)

            15.00   E Elene/Grotenberge – E/ Elftal Heren 3de Prov (SYNTH)

 


8ste HALLOWEENTOCHT KSV JEUGD

Wanneer    dinsdag 31 oktober 2017

Start                    19u  -  21u

Startplaats Kantine Jeugd KSV Sottegem

                   Kloosterstraat 24A  9620 Zottegem

                   Wandeling  +/-  6 km

Prijs           10 euro (incl Soep, Hot-dog en 2 comsumaties

Afsluiter     Mega Halloweenparty with Dj Danny

Vergeet uw zaklamp niet

 

ADRESSEN TERREINEN

SK Aaigem CMP: LANGEMUNT  37 LANGEMUNT 9420 AAIGEM 053/62.72.98

KE Appelterre CMP: MOLENVELD  MOLENVELD 9400 APPELTERRE-EICHEM  054/33.10.44

SK Berlare CMP: PUITENSTADION  91 BOSSTRAAT 9290 BERLARE 052/42.46.39

VC Eendr Deftinge CMP: DEFTINGE  30 GERAARDBERGSESTRAAT  9570 DEFTINGE 054/42 27 52

Eendr Elene/Grotenberge CMP: GROTENBERGE  119 GENTSESTWG 9620 GROTENBERGE  09/360.72.35

KRC Gent CMP: PGB STADION  85A EIKSTRAAT  9041 OOSTAKKER 0475/914237

Wiskr Idegem CMP: STATION IDEGEM  53 BAREELSTRAAT  9506 IDEGEM 054/50.24.87

FC Mere CMP: FC.MERE  21 ST.-BAVOWEG 9420 MERE 053832694

K Olsa Brakel CMP: STEPHAN VD BERGHE STADION  PARKWEG 9660 BRAKEL 055/42.14.06

KFC Sparta Petegem CMP: KFC.SP.PETEGEM 240 GAVERE STWG 9800 PETEGEM A/DE LEIE 09/380.68.78

KSKL Ternat  CMP: CAMPUS LOMBEEK  71 HEIDESTRAAT  1742 ST-KATHERINA-LOMBEEK 02/569.84.43

KFAC Waarschoot GEMEENTELIJK SPORTSTADION  5 SPORTSTRAAT  9950 WAARSCHOOT 09/377.40.33

KRC Waregem CMP: KRC WAREGEM 77 MIRAKELSTRAAT, MIRAKELSTADION 8790 WAREGEM 056/60.49.59

FC Wetteren CMP: MARCEL DE KERPEL STADION 56A MASSEMSESTWG 9230 WETTEREN 09/3698573

 

CLUBKLEUREN BEZOEKENDE PLOEGEN

KVC DT Borsbeke A Wit/Zwart       Club Brugge KV Blauw/Blauw          St DenderleeuwRood/Wit

E/ Elene/Grotenberge Blauw/Wit   KSV G’Bergen Rood/Geel/Blauw      KVC Jong LedeGroen/Wit

FC Lembeke  Blauw/Wit                KVVE Massemen Blauw/Geel           SV MelsenGeel/rood/Zwart

KVK Ninove Groen/Zwart                KFC Sparta Petegem Groen/Zwart   KSK RonseBlauw/Rood

K Rac Waregem Geel/Rood           FC Wetteren Wit/Wit                       KVV WindekeWit/Zwart

KVE Winnik Geel/Blauw