Via de volgende link zijn de wedstrijden terug te vinden. Het stamnummer is 225.

http://www.belgianfootball.be/nl/kampioenschappen-uitslagen-rangschikkingen-en-kalenders-0

 

Dinsdag 19 maart 2019

               Uit          20.00     FC MU Izegem/Ingelmunster – U17 Inter Prov (oorspr zat 16 maart 19)   3 - 2

Woensdag 20 maart 2019

               Thuis      18.00     U11 -  KRC Gent Jeugdcup  Terug  4 - 2

                              Inter Prov U14 - KVC Wingene, oorspronkelijk 16 maart 19h00, opnieuw uitgesteld naar do 4 april 2019 te 19h00

               Uit          17.00     KSV G’Bergen – U7a (vr)

Vrijdag 22 maart 2019

               Uit          20.00     KVE Drongen – Reserven   (SYNTH)

Zaterdag 23 maart 2019

               Thuis     10.00     U7b gew reeks N - SK Erembodegem A   (SYNTH)

                              10.00     U9a Prov reeks G  - RFC Wetteren A   (SYNTH)

                              10.00     U9b Prov reeks H - RFC Wetteren B   (SYNTH)

                              10.00     U12d gew Reeks N - KV Eendr Winnik B   (SYNTH)

                              10.00     U13c gew reeks J - Eendr Elene/Grotenberge C   (SYNTH)

                              13.00     Inter Prov U13a – SK Pepingen Halle A   (SYNTH)

                              13.00     Inter Prov U13b - – SK Pepingen Halle B   (SYNTH)

                              15.00     Inter Prov  U19 - KFC Sp Petegem A   (SYNTH)

                              17.00     Vrouwen 2de Nat – GFA Sinaai A   (SYNTH)

                              17.00     Vrouwen 2de Prov – KFAC Waarschoot   (SYNTH)

                              20.00     Eerste Elftal 1ste Prov – KVE Drongen   (SYNTH)

                              Bye        Inter Prov U17

               Uit         09.30     Sp Wortegem - U17 Gew reeks A

                              10.00     VC Groot Dilbeek - Inter Prov - U10   (SYNTH)

                              10.00     K Olsa Brakel B - U10b  Gew

                              10.00     VC Groot Dilbeek A - Inter Prov - U11   (SYNTH)

                              10.00     KFC Rhodienne - De Hoek A - Inter Prov - U12a   (SYNTH)

                              10.00     KFC Rhodienne De Hoek B  - Inter Prov - U12b   (SYNTH)

                              10.00     KSC Wielsbeke - Inter Prov - U14

                              10.30     KSK Ronse A - U8a Prov

                              10.30     KSK Ronse B - U8b Prov

                              10.45     VC Nokere Kruishoutem A - U11b Gew

                              12.00     K Olsa Brakel - U6 Gew reeks I    (SYNTH)

                              12.00     VC Groot Dilbeek A - Inter Prov U15

                              13.00     VK Jong G’Bergen - U9d Prov

                              13.30     KFC Petegem/Schelde A - U15b Gew

                              14.30     KFC VW Hamme - Inter Prov U16

                              15.00     KV Eendr Winnik A - U7a Gew   (SYNTH)

                              19.30     WIK Boekel A - Eerste Elftal Heren 3de Prov

Zondag  24 maart 2019

                Thuis      09.30     U15c Gew  - VCE Houtem B

                              10.00     U8c Gew reeks H - FC Voorde/Appelterre A

                              10.00     U9c Gew reeks E - KFC Kluisbergen

                              10.00     U12c gew reeks G - Eendr Moortsele

                              11.00     G Voetbal -  Cercle Melle

Woensdag 27 maart 2019

               Thuis      18.00     U12a Inter Prov - KFC Rhodienne - De Hoek A

                              18.00     U12b Inter Prov - KFC Rhodienne - De Hoek B

               Uit          17.45a   Eendr Moortsele – U7b gewest

                              19.30     KRC Waregem – U19 Inter Prov

Vrijdag 29 maart 2019

               Thuis      20.15     Reserven – KV Eendr Aalter

               Uit          20.30     FC Lembeke -  Vrouwen 2de Prov

 

ADRESSEN TERREINEN

WIK Boekel  CMP: BOEKELBAAN BOEKELBAAN  9630 ST-BLASIUS-BOEKEL 055/49.60.69

VC Groot Dilbeek  CMP. ROELANDSVELDSTADION 24 SPORTLAAN 1700 DILBEEK 02/569.43.36

KVE Drongen  CMP: KEISKANT 16 ST. GEROLFSTRAAT 9031 DRONGEN 09/2272686

KSV G’Bergen   CMP: DEPOORTER MOLENDREEF  9500 GERAARDSBERGEN 054/41.35.41

VK Jong G’Bergen   CMP: WILGIERSTADION 32 VOLDERSSTRAAT 9500 G’BERGEN 054/41.63.25

KFC VW Hamme  CMP: GEMEENTE SPORTSTADION 11 SPORTPLEINSTR 9220 HAMME 052/47.72.09

FC MU Izegem/Ingelmunster  76 SINT-JORISSTRAAT 8870 IZEGEM 0478/22 96 77

FC Lembeke   CMP: FC.LEMBEKE HEIHOEKSE KERKWEGEL 9971 LEMBEKE 0475/42 20 96

Eendr Moortsele   CMP: ROLLEBAAN  ROLLEBAAN  9860 MOORTSELE 09/362.03.37

VC Nokere Kruishoutem   CMP: KERKAKKERS WARANDESTRAAT 9770 KRUISHOUTEM 09/383.63.73

K Olsa Brakel   CMP: STEPHAN VD BERGHE STADION 15 PARKWEG 9660 BRAKEL 0486/86 02 12

KFC Petegem/Schelde   CMP: EEKHOUTSTRAAT EEKHOUTSTR  9790 WORT-PETEGEM 055/30.14.04

KFC Rhodienne - De Hoek  CMP: WAUTERBOSSTADION WAUTERBOS  1640 ST-GENESIUS-RODE 0496/11.50.01

KSK Ronse   CMP: O.CRUCKESTADION 241 LEUZESESTEENWEG 9600 RONSE 055/21.14.13

KRC Waregem  CMP: KRC WAREGEM MIRAKELSTRAAT, 77 MIRAKELSTADION 8790 WAREGEM 056/60.49.59

KSC Wielsbeke  CMPA:HERNIEUWENBURG WIELSBEK RIJKSWEG 314 "HERNIEUWENBURG" 8710 WIELSBEKE  056/67.32.55

KV Eendr Winnik   CMP: MINNENHOF 9A MINNENHOFSTRAAT 9400 DENDERWINDEKE 054/32.45.12

Sp Wortegem  CMP: SP.WORTEGEM  WORTEGEMPLEIN  9790 WORTEGEM-PETEGEM 056/68.73.37

 

CLUBKLEUREN BEZOEKENDE PLOEGEN

KV Eendr Aalter   Wit/Rood                       KVE Drongen  Blauw/Blauw

Eendr Elene/Grotenberge  Blauw/Wit        SK Erembodegem  Rood/Zwart

KRC Gent  Wit/Zwart                                  VCE Houtem  Geel/Zwart

KFC Kluisbergen  Oranje/Blauw                 Eendr Moortsele   blauw/Wit

SK Pepingen Halle  Geel/Blauw/Zwart       KFC Sp Petegem Groen/Zwart

KFC Rhodienne - De Hoek  Rood/Blauw    GFA Sinaai  Blauw/Blauw

FC Voorde/Appelterre  Geel/Rood             KFAC Waarschoot  Wit/Zwart

RFC Wetteren  Wit/Wit                              KVC Wingene   Blauw/Wit

KV Eendr Winnik   Geel/Blauw