Via de volgende link zijn de wedstrijden terug te vinden. Het stamnummer is 225.

http://www.belgianfootball.be/nl/kampioenschappen-uitslagen-rangschikkingen-en-kalenders-0

 

Volgende wedstrijden:

 

Zaterdag 15 september 2018

Thuis    10.00     U7 gew reeks L – KWIK Eine

              10.00     U8a Prov reeks I – KVK Ninove A

              10.00     U8b Prov reeks J – KVK Ninove B

              15.00     Inter Prov U15 - SK  Pepingen-Halle

              15.00     Inter Prov U16 - VC Groot Dilbeek

              17.00     Vrouwen 2de Nat - Dames VK Egem A

              17.00     Vrouwen 2de Prov – KVK Ninove BVO

              20.00     Eerste Elftal 1ste Prov – FC Voorde/Appelterre

              Bye        Inter Prov  U12a

              Bye        Inter Prov  U12b

Uit         09.30     KFC  Kluisbergen - U11b gew reeks N

              10.00     St  Michelbeke - U8c gew reeks N

              11.30     SV Wevelgem City - Inter Prov - U10

              10.00     KSC Wielsbeke - Inter Prov - U11

              10.30     FC Bonanza – U10b gew reeks M

              13.15     KFC  Merelbeke A - U9a Prov reeks J

              13.15     KFC  Merelbeke B - U9b Prov reeks E

              11.30     KVVE  Massemen - U13c gew reeks M

              12.30     VK  Nederhasselt - U17 gew reeks C

              13.00     KVC DT Borsbeke - U15b gew reeks B

              14.00     SK  Pepingen-Halle - Inter Prov - U14 (SYNTH)

              15.00     KVC Jong Lede A  - Inter Prov - U13a (SYNTH)

              15.00     KVC Jong Lede B - Inter Prov - U13b (SYNTH)

              15.00     KFC Sp Petegem - Inter Prov - U17

              15.00     KFC VW Hamme - Inter Prov - U19

              0 - 5        alg FF FC Voorde/Appelterre - 1ste  Reserve

 

Zondag 16 september 2018

Thuis     09.30     U15c gew reeks I - Eendr Moortsele

              10.00     U6 gew reeks I  - K Olsa Brakel

              10.00     U9c Gew reeks Q - FC  Zegelsem

              10.00     U12c gew reeks M - FC  Zegelsem

              11.00     G-voetbal

Uit         15.00     VV St-Mar-Horebeke - Eerste Elftal Heren 3de Pr

 

ADRESSEN TERREINEN

FC BONANZA  CMP: TEMPEL TEMPEL 9572 ST-MARTENS-LIERDE 055/42.21.93

KVC DT Borsbeke  CMP: VREDESTADION PASTORIJSTRAAT 552 BORSBEKE 053/62.46.81

KFC VW Hamme  CMP: GEMEENTELIJK SPORTSTADION 11 SPORTPLEINSTRAAT 9220 HAMME 052/47.72.09

KFC  Kluisbergen  CMP: KFC.KLUISBERGEN OA MISSEWEG 9690 KLUISBERGEN 0474/671672

KVC Jong Lede  CMP: SPORTCOMPLEX OMMEGANG OMMEGANGLAAN 9340 LEDE 053/80.65.44

KVVE  Massemen  CMP: KAPELLEKOUTER 9 KAPELLEKOUTER 9230 MASSEMEN 093680327

KFC  Merelbeke  CMP: SPORTCOMPLEX TER WALLEN SPORTSTRAAT 9820 MERELBEKE 09/230.99.05

St  Michelbeke  CMP: ST.MICHELBEKE 17 KRAAIESTEE 9660 MICHELBEKE 055/42.72.73

VK  Nederhasselt  CMP: VK.NEDERHASSELT 166 NEDERHASSELTSTRAAT 9400 NEDERHASSELT 054/32.82.73

SK  Pepingen-Halle  CMP: STADION P. CLAES 17 VROEMBOS 1670 PEPINGEN 02/356.76.67

KFC Sp Petegem  CMP: KFC.SP.PETEGEM 240 GAVERE STEENWEG 9800 PETEGEM A/DE LEIE 09/386 68 78

VV St-Mar-Horebeke  CMP: STENE STENE 9667 HOREBEKE 055/45.57.55

SV Wevelgem City  CMP A : SK WEVELGEM CITY 122 MENENSTRAAT 8560 WEVELGEM 056/29.07.47

KSC Wielsbeke   CMPA:HERNIEUWENBURG WIELSBEK(GR 4) 314 RIJKSWEG  8710 WIELSBEKE 056/67.32.55

 

CLUBKLEUREN BEZOEKENDE PLOEGEN

KWIK Eine Wit/Rood                            VC Groot Dilbeek Blauw/Geel               Dames VK Egem Geel/Zwart

Eendr Moortsele Blauw/Wit                  KVK Ninove Groen/Zwart                      K Olsa Brakel Geel/Zwart

VV St-Mar-Horebeke Geel/Zwart           FC  Zegelsem Rood/Wit                       SK  Pepingen-Halle Geel/Blauw/Zwart

FC Voorde/Appelterre Geel/Rood