Via de volgende link zijn de wedstrijden terug te vinden. Het stamnummer is 225.

http://www.belgianfootball.be/nl/kampioenschappen-uitslagen-rangschikkingen-en-kalenders-0

 

Woensdag 16 januari 2019

            Thuis     18.30     U9a -Svelta Melsele Jeugdcup Oorspr 23 jan 209

Vrijdag 18 januari 2019

               Uit         20.00     VK Adegem - Reserven 1ste Prov

Zaterdag 19 januari 2019

               Thuis   10.00    U7a gew reeks B -KSSV Denderleeuw A  (SYNTH)

                        10.00    U9a Prov reeks G  - KVV Laarne kalken  (SYNTH)

                        10.00    U9b Prov reeks H – KVV Laarne kalken  (SYNTH)

                        10.00    U10b  gew reeks M – St Michelbeke  (SYNTH)

                        10.00    U12d gew Reeks N – Sp Moerbeke- G’Bergen  (SYNTH)         

                        13.10    U9d gew reeks V – SK Vlierzele   (SYNTH)

                        13.00    Inter Prov U13a – VC Groot Dilbeek  (SYNTH)

                        13.00    Inter Prov U13b – VC Groot Dilbeek  (SYNTH)

                        15.00    Inter Prov - U11 – Verbr Beersel Drogenbos  (SYNTH)

                        15.00    Inter Prov U15 – Lyra-Lierse Berlaar  (SYNTH)

                        17.00    Vrouwen 2de Nat – K Wuustwezel FC A  (SYNTH)

                        17.00    Vrouwen 2de Prov – KAA Gent E  (SYNTH)

                        20.00    Eerste Elftal 1ste Prov – VK Adegem  (SYNTH)

            Uit       09.30    KVV Vl Ardennen- U9c Gew reeks E

                              09.30     KWIK Eine B - U12c Gew reeks G  (SYNTH)

                              10.00     KFC Petegem – U10 Inter Prov (vr)

                              10.00     KSKL Ternat A- Inter Prov - U12a

                              10.00     KSKL Ternat B - Inter Prov - U12b

                              11.15     VCE Houtem B - U11b Gew reeks F  (SYNTH)

11.30     VCE Deftinge B- U15c Gew reeks Q

                              12.15     FCV Dender EH  - Inter Prov - U19  (SYNTH)

                              13.00     VCE Houtem A - U13c Gew reeks J   (SYNTH)

14.00     KSV Oudenaarde - Inter Prov - U17  (SYNTH)

                              19.30     VC Sparta Bevere  - Eerste Elftal Heren 3de Prov

                        Bye      Inter Prov U16

                        Bye      U6 Gew reeks I 

Zondag 20 januari 2019

               Thuis   09.30    U15b Gew reeks R . SK Munkzwalm  (SYNTH)

                        09.30    U17 Gew reeks A – VV SM Horebeke  (SYNTH)

            Uit       10.00     KVC DT Borsbeke- U8c Gew reeks H   (SYNTH)

10.00    KVC Wingene - Inter Prov - U14

                          10.00    KVK Ninove B  - U7b Gew reeks N

                        10.15    KFC Sp Petegem  - U8a Prov reeks G

                        10.15     KFC Sp Petegem - U8b Prov reeks J

Woensdag 23 januari 2019

            Thuis     14.00 / 15.30 / 17.00

PROV JEUGDOPLEIDING (PJO) U15

Duur per sessie: ±1u  telkens 36 spelers per sessie

                                                   Sessie 1 spelers aanmelden 13u00 START: 14u00

           Sessie 2 spelers aanmelden 14u30 START: 15u30

           Sessie 3 spelers aanmelden 16u00 START: 17u00

18h45  U12b – KRC Gent B Jeugdcup

19h30  U17a – KSK Ronse Jeugdcup

            Uit    18h00 KVV Laarne/Kalken – U8a Jeugdcup

18h00  KFC Evergem Center – U11 Jeugdcup

19h00  KMSK Deinze B  – U12a  Jeugdcup

18h00   KVE Drongen – U13b   (SYNTH)  Jeugdcup

19h30  FCE Meetjesland – U15a  Jeugdcup

19h30  KFC Merelbeke – U15b Jeugdcup

 

ADRESSEN TERREINEN

VK Adegem  CMP : WALEWEG  WALEWEG  9991 ADEGEM 050/71.43.14

KVV Vl Ardennen  CMP: TEN HOUTE 2 TEN HOUTE 9688 SCHORISSE 055/21.67.17

VC Sparta Bevere  CMP:VC.SP BEVERE  12A DOORNIKSE HEERWEG 9700 OUDENAARDE 055316398

KVC DT Borsbeke  CMP: VREDESTADION  PASTORIJSTR 9552 BORSBEKE 053/62.46.81

VCE Deftinge  CMP: DEFTINGE 30 GERAARDBERGSESTR 9570 DEFTINGE 054/42 27 52

KMSK Deinze  CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION 5 STADIONLAAN 9800 DEINZE 09/386.00.28

FCV Dender EH CMP: WALLEKEN  WALLEKEN Z/N  9470 DENDERLEEUW 0485/374208

KVE Drongen  CMP: KEISKANT 16 ST. GEROLFSTRAAT 9031 DRONGEN 09/2272686

KWIK Eine  CMP: WIK.EINE 61 P. RUYFFELAERSTR 9700 EINE 0499/760588

KFC Evergem Center  CMP: LINDEKEN EVERGEM  77 KAPELLESTRAAT 9940 EVERGEM 09/253.93.35

VCE Houtem  CMP: WILFRIED LIEVENS 16 KLOOSTERSTR 9520 SINT-LIEV-HOUTEM 053/62.59.99

KVV Laarne/Kalken  CMP: VELDMEERS  23 LEEWEG  9270 LAARNE 09/3696923

FCE Meetjesland  CMP:ROGER DE VLAEMINCK STADION 66 ZANDVLEUGE 9900 EEKLO 0479/33 45 75

KFC Merelbeke  CMP: SPORTCOMPLEX TER WALLEN SPORTSTRAAT 9820 MERELBEKE 09/230.99.05

KVK Ninove  CMP: DE KLOPPERS DENDERSTRAAT 9402 MEERBEKE 054334257

KSV Oudenaarde  CMP: JEUGDCOMPLEX RODE LOS PRINS LEOPOLDSTRAAT  9700 OUDENAARDE  0475/308223

KFC Sp Petegem  CMP: KFC.SP.PETEGEM 240 GAVERE STWG 9800 PETEGEM A/DE LEIE 09/386 68 78

KSKL Ternat  CMP: CAMPUS LOMBEEK  71 HEIDESTR 1742 ST-KATHERINA-LOMBEEK  02/569.84.43

KVC Wingene  CMP: KVC WINGENE(GR 3) ROZENDALESTRAAT  8750 WINGENE 051/65.85.51

 

CLUBKLEUREN BEZOEKENDE PLOEGEN

VK Adegem  Rood/Zwart                     Verbr Beersel Drogenbos  Azuurblauw - Blauw                 VC Sparta Bevere  Geel/Blauw          

 KSSV Denderleeuw  Rood/Wit          VC Groot Dilbeek  Geel/Blauw                                            KRC Gent  Blauw/Wit

KRC Gent  Wit/Zwart                          KVV Laarne kalken  Geel/Rood/Wit                                  Lyra-Lierse Berlaar  Rood/Wit

Svelta Melsele Blauw/Blauw                St Michelbeke  Rood/Wit                                                     Sp Moerbeke- G’Bergen  Blauw/Groen/Wit

SK Munkzwalm  Blauw/Blauw           KSK Ronse  Blauw/Rood                                                     VV SM Horebeke  Geel/Zwart

SK Vlierzele  Rood/Wit                        K Wuustwezel FC  Geel/Blauw

             

 

WEDSTRIJDEN JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD

Woensdag 30 januari 2019

Thuis   18h00  U8a – KVV Laarne/Kalken

            18h00  U11 – KFC Evergem Center

            18h00  U12a – KMSK Deinze B

            18h00  U12b – KVE Drongen

            19h30  U15a – FCE Meetjesland

            19h30  U15b – KFC Merelbeke

Uit       18h00  Svelta Melsele – U9a

           18h00  KRC Gent – U12b

           19h30  KSK Ronse – U17a

 

WEDSTRIJDEN NAT BEKER

Wo 6 maart 2019 te 18h00  KSC Blankenberge – U9

Wo 13 maart 2019  te 18h00 U13 – Franc Borains